Torby papierowe cateringowe
– dlaczego warto je kupić?

Torba cateringowa beżowa

Jesteście właścicielami lokalu gastronomicznego, a może często wyruszacie na duże zakupy? Z pewnością wielokrotnie problemem były niskiej jakości torby, które szybko ulegały zniszczeniu i nie były w stanie utrzymać ciężaru produktów. Wyjątkiem są torby papierowe cateringowe, wyróżniające się sposobem wykonania i uniwersalnym zastosowaniem w wielu branżach.

Innowacyjne właściwości

Wielu zastanawia się, dlaczego warto wybrać torbę cateringową? Przede wszystkim jest to idealny sposób wykorzystywany w gastronomii do przenoszenia zestawów cateringowych czy produktów na wynos (używane nawet do sushi). Niektórzy używają ich również do pakowania artykułów spożywczych, a nawet umieszczania w nich prezentów.

Zestaw śniadaniowy spakowany w torebkę cateringową.

Inne zastosowanie

Torby cateringowe, to nie tylko trwałe i wygodne w użyciu produkty, ale także doskonały materiał do promocji własnej firmy gastronomicznej. Wielu właścicieli punktów kulinarnych wykorzystuje nadruk na torbie cateringowej, w postaci logo, nazwy czy adresu kontaktowego. Ma to na celu wytworzenie świadomości i zbudowanie pozytywnego wizerunku marki, która dba o potrzeby swoich klientów.

Jak widać torby papierowe cateringowe są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Wyróżniają się wygodą i są przyjazne środowisku, a za niewielką cenę ułatwią każdemu wykonywanie najtrudniejszych czynności.

Torby papierowe cateringowe
Torby papierowe cateringowe

Budowa

Przede wszystkim, torby odznaczają się lekką i wytrzymałą budową. Szerokie i duże dno pozwala na bezproblemowe ułożenie wszelkiego rodzaju opakowań wykonanych z różnych materiałów. Odpowiednie rozłożenie ciężaru sprawia, że artykuły pozostają nienaruszone.

Za wytrzymałość odpowiada mocny papier kraft, który na tle innych wyrobów papierniczych, charakteryzuje się dużą odpornością na rozciąganie i rozdzieranie. Stworzony z masy celulozowej sprawia, że jest to ekologiczny papier, przyjazny dla środowiska i doskonale nadający się do recyklingu. Ponadto, dzięki nieprzepuszczalności światła, artykuły pozostają świeże przez długi czas.

Aby pakunek był bardziej odporny i wygodny w transporcie, wiele toreb posiada wzmocniony uchwyt. Producenci wykorzystują uchwyt w postaci płaskiej (złożony pięciokrotnie pasek papieru).

Najczęściej wybierane formaty toreb na potrzeby gastronomii:
26 x 16,5 x 33 cm
32 x 22 x 25 cm
35 x 17 x 24 cm

bag manufacturing process cotton bag Cotton bags decorative box duże torby papierowe eco-friendly bags eco-friendly shopping bag ecological bags ekologiczna torba na zakupy elogical bags gift bag gift box gift boxes gift wrap gift wrapping Is the production of paper bags environmentally friendly large paper bags opakowanie na prezent opakowanie na wino pakowanie prezentów paper bags paper bags paper bag with overprint papier ozdobny printed paper bags promotional bags shopping bag shopping bags shopping bags torba na butelkę torba na prezent torba na zakupy torba z bombkami torby ekologiczne torby na wino torby na zakupy torby papierowe torby papierowe z nadrukiem torby zakupowe torby z mikołajem torby świąteczne torebka bawełniana torebki z nadrukiem torebki świąteczne whether paper bags are eco-friendly