fbpx

Oferta kopert

Na naszej stronie możesz zamówić koperty w prosty i bezpieczny sposób. Oferujemy koperty bąbelkowe oraz koperty z rozrzeżonym dnem. Duża rożnorodność formatów oraz zastosowań z pewnością ułatwi wybór.

Mamy w ofercie nie tylko same koperty, ale możemy na kopertach nadrukować Twoje logo, adres lub dowolną kolorową grafikę. Wysyłając przedmioty w kopercie z kolorowym nadrukiem sprawisz, że już pierwsze pierwsze zetknięcie Twojego klienta z produktem będzie pozytywne. Wyróżnisz swoją firmę oraz zareklamujesz dodatkowo swoje produkty.


Koperty bąbelkowe

To popularny wybór do wysyłania przedmiotów, które wymagają dodatkowej ochrony. Są one powszechnie używane do wysyłania delikatnych lub kruchych przedmiotów, takich jak biżuteria, elektronika i małe przedmioty, które mogą zostać łatwo uszkodzone podczas transportu.
Koperty bąbelkowe  są wykonane z wysokiej jakości papieru, a w środku mają warstwę folii bąbelkowej. Posiadają one samoprzylepny pasek, który zakleja kopertę po włożeniu przedmiotu. Ten rodzaj koperty bąbelkowej jest wygodny w użyciu i pozwala zaoszczędzić czas podczas przygotowywania przedmiotów do wysyłki.

Jakie są rodzaje kopert bąbelkowych?

Koperty bąbelkowe występują w 11 standardowych formatach .  Dostępne są w kolorze białym i brązowym.  Duża gama rozmiarów pozwala na dopasowanie koperty do wysyłanego przedmiotu. Możesz zamówić małe koperty bąbelkowe na drobne przedmioty lub duże koperty ochronne.

Gdzie kupić koperty bąbelkowe


Koperty bąbelkowe możesz kupić w naszym sklepie. Chętnie pomożemy w wyborze formatu. Dostępne są tanie koperty bąbelkowe w kolorze brązowym oraz nieco droższe w kolorze białym. Przy jednorazowym zakupie większej ilości kopert oferujemy rabat. Zapraszamy do zakupów.

koperty białe

koperty brązowe


Co można wysłać w kopercie bąbelkowej?


Koperty bąbelkowe są doskonałą opcją pakowania dla różnych przedmiotów, które wymagają ochrony podczas transportu. Od małej elektroniki po dokumenty i kosmetyki, koperty ochronne mogą bezpiecznie przetransportować Twoje przedmioty do miejsca przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń. Amortyzacja zapewniona przez folię bąbelkową pomaga chronić przedmioty podczas wysyłki. Folia bąbelkowa zapewnia także dodatkową warstwę ochrony przed wilgocią i rozdarciem. W sklepie mozna zakupić między innymi koperty bąbelkowe na książki oraz dokumenty.

Nadruk na kopertach

Na indywidualne zamówienie wykonujemy nadruk na kopercie. Prosimy o kontakt a Działem Handlowym tel: +48 789 024 254

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: