fbpx
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wiele zastosowań – jeden produkt. Koperty białe w różnych rozmiarach!

Poszukujesz kopert białych, idealnych zarówno do przechowywania, jak i na wysyłkę? Świetnie trafiłeś! Na awih.pl posiadamy szeroki asortyment kopert, z którego każdy z pewnością wybierze kopertę idealną dla siebie! Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów już dziś koperty białe w niskiej cenie!

W dzisiejszych czasach koperty nie służą tylko do wysyłania standardowych listów. Oczywiście, jest to ich podstawowe zastosowanie, jednak na rynku istnieje szereg kopert przeznaczonych do innych celów. Wszystkim znane, standardowe koperty białe, które dostępne są na poczcie, to tylko część z szerokiej palety możliwości, jakie dają nam producenci.

W naszym sklepie awih.pl koperty białe dostępne są w kilku rozmiarach. Począwszy od tych małych, idealnych do przechowywania lub wysyłki drobnych przedmiotów, takich jak monety czy znaczki pocztowe, przez te nieco większe, przeznaczone do wysyłki nieco większych rzeczy, jak np. drobne elementy odzieży czy kosmetyki, aż po te największe, które mogą pomieścić duże książki, czy narzędzia.

Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas produktów jest to, że każda koperta biała w naszym sklepie posiada wąskie zgrzewy na krawędziach, dzięki czemu jej pojemność nie zmniejsza się w stosunku do jej wyglądu zewnętrznego.

Niezwykle przydatną opcją przy wysyłce większych przedmiotów są koperty rozszerzane, dzięki ich zwiększonej pojemności pozwalają zapakować większe przedmioty.

Bezpieczna wysyłka każdego przedmiotu. Koperty białe z folią bąbelkową!

Niezależnie, czy wysyłasz przedmioty jako firma, czy jako osoba prywatna, ważne jest to, aby odbiorca otrzymał swój przedmiot w najlepszym stanie. Liczy się przecież to, aby uniknąć potencjalnych uszkodzeń w trakcie transportu. Ewentualne zniszczenia skutkowałyby niezadowoleniem odbiorcy i reklamacją, co przyniosłoby jedynie straty.

Aby skutecznie uniknąć potencjalnych uszkodzeń wysyłanych przedmiotów, warto zabezpieczyć się, wybierając koperty białe wyściełane od wewnątrz folią bąbelkową. Koperty bąbelkowe dostępne w naszym sklepie wyróżniają się tym, że posiadają folię bąbelkową klejoną na całej wewnętrznej powierzchni koperty, nie zaś tylko na zgrzewach. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia drobnych metalowych lub szklanych elementów jest zmniejszone do minimum.

Należy jednak pamiętać, że koperta z folią bąbelkową nie daje stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa, dlatego dobrze jest przed wysyłką zabezpieczyć dodatkowo swój produkt. Warto także sprawdzić u przewoźnika, czy nie istnieją ograniczenia lub przeciwwskazania dotyczące wysyłki przedmiotów w kopertach bąbelkowych.

Bezpiecznie i solidnie. Wzmocnione i pojemne koperty białe!

Oferowane w naszym sklepie awih.pl koperty białe są solidnie wykonane i dodatkowo zabezpieczone, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów. Poza warstwą folii bąbelkowej na wewnętrznej stronie, nasze koperty dodatkowo zostały zabezpieczone z zewnątrz przy pomocy polietylenu, co wzmacnia ich wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki oraz uszkodzenia mechaniczne.

Kolejną zaletą oferowanych przez nasz sklep kopert białych jest to, iż są one zamykane przy pomocy bardzo wytrzymałego paska samoklejącego o szerokości 2 cm. Gwarantuje to dobre zamknięcie i nie wymaga dodatkowego jej oklejania taśmą w celu zapobiegnięcia otwarciu koperty. Ponadto pasek zamykający jest pokryty bardzo wytrzymałym klejem, aby Twoja przesyłka bezpiecznie dotarła do odbiorcy.

Tekst czy zdjęcie? Personalizowana koperta biała!

Przy większym zamówieniu obejmującym więcej niż 50 kopert białych istnieje możliwość dodatkowej personalizacji poprzez nadruk tekstu lub zdjęcia. Wówczas koperty służą nie tylko do wysyłki przedmiotów, ale stanowią również oryginalny wyróżnik adresata. Nadrukowane logo firmy czy chwytliwe motto posłużyć mogą jako reklama. Tak przygotowana koperta biała wyróżnia się spośród tych, które otrzymuje się na co dzień.

Nadruki na kopertach posiadają również tę zaletę, że w perspektywie długoterminowej oszczędzają czas. W jaki sposób? Wydrukowana nazwa i adres nadawcy znacznie ograniczają czas potrzebny na adresowanie przesyłek. Posiadając spersonalizowaną kopertę białą, musisz wpisać tylko nazwę i adres odbiorcy. Ta oferta jest szczególnie proponowana firmom, które stawiają na elegancką formę korespondencji z klientami.

Koperta biała potrzebna na już? Sprawdź opcje dostawy z awih.pl

Zakupione u nas produkty solidnie pakujemy i wysyłamy do Ciebie jak najszybciej to możliwe, byś szybko mógł z nich korzystać. Zamówienia złożone do godziny 14.00 realizowane są tego samego dnia, a dzięki szybkiej usłudze kurierskiej nawet nazajutrz możesz cieszyć się zamówionymi przedmiotami! Ponadto, przy większym zamówieniu, powyżej 250 zł, oferujemy darmową dostawę. Warto więc zamówić więcej i zaoszczędzić na dostawie. Ponadto większe zamówienie to dodatkowy rabat. Przy zamówieniu powyżej 5000 kopert rabat wynosi aż 8%!