fbpx

Folię stretch czarna

Przesyłka bezpieczna w transporcie? Postaw na folię stretch czarną!

Folia stretch jest niezwykle popularnym sposobem zabezpieczenia paczki lub palet do transportu. Jeżeli poszukujesz dobrej czarnej folii stretch, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie internetowym awih.pl posiadamy ten produkt dostępny w dwóch nawojach – rolki o długości około 100 lub 220 metrów. Dzięki temu możesz wybrać taki rozmiar rolki, jakiego potrzebujesz do swoich celów.

Wysyłając zarówno paczki, jak i palety, warto zadbać o ich należyte zabezpieczenie w transporcie. Mając na uwadze to, że podczas wysyłki paczka może się uszkodzić ze względu na różne okoliczności, jak na przykład niedopatrzenie kuriera, warunki atmosferyczne, warunki drogowe w trakcie transportu, warto zabezpieczyć swoją paczkę czarną folią stretch.

Folia stretch czarna ochroni zarówno paczkę, jak i paletę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Zabezpieczając przesyłkę w taki sposób mamy stuprocentową pewność, że deszcz ani śnieg nie zaszkodzi naszej paczce.

Ponadto folia stretch czarna jest szczególnie polecana przy pakowaniu przedmiotów, które nie mogą być narażone na działanie promieni słonecznych. Na niektóre substancje czy wyroby promienie UV mogą mieć negatywny wpływ. Folia stretch czarna użyta do zabezpieczenia takiej przesyłki stanowi pewnego rodzaju barierę oraz może mieć zbawienny wpływ na jakość przesyłanej paczki lub palety.

Stawiasz na prywatność i intymność? Wybierz czarną folię stretch!

Gdy zamierzamy wysłać jakiś produkt, lecz nie chcemy, by ktoś postronny dowiedział się, co to jest, to wtedy z pomocą przychodzi czarna folia stretch. Stanowi ona najlepsze zabezpieczenie przed postronnymi osobami. Nie zawsze to, co wysyłamy, powinno być oglądane przez inne osoby, dlatego dobrze, aby przesyłki poufne były dobrze zabezpieczone. Czarna folia stretch jest więc szczególnie polecana dla osób lub firm wysyłających rzeczy intymne lub ściśle tajne, które nie mogą zostać zobaczone przez inne osoby niż odbiorca.

Korzyści wynikające z używania czarnej folii stretch zabezpieczają Cię również przed potencjalną kradzieżą Twojej przesyłki. Nie wiedząc, co znajduje się w paczce, potencjalny złodziej może odstąpić od celowej kradzieży zawartości. Dlatego jako sklep internetowy z ponad 25-letnim doświadczeniem polecamy czarną folię stretch szczególnie przy wysyłce cennych przedmiotów.

Pakujesz się? Robisz remont? Sprawdź, do czego folia stretch czarna przydaje się w domu!

Folia stretch świetnie się sprawdza nie tylko do zabezpieczania przesyłek. Poza wieloma innymi jej zastosowaniami warto wymienić również te, które świetnie sprawdzają się w naszych domach. Robiąc remont, można użyć folii stretch do zabezpieczenia podłóg. Rozciągnięta na podłodze folia stretch zapobiega jej pobrudzeniu w przypadku malowania ścian czy przy pracach tynkarskich. Ponadto świetnie sprawdzi się do zabezpieczenia nie tylko podłóg, ale również mebli, gdy nie chcemy, aby osiadał na nich pył powstały w trakcie remontu.

Z pomocą folii stretch czarnej można również zabezpieczyć meble przed szkodliwym działaniem zwierząt domowych. Tymczasowe okrycie sof, kanap lub foteli czarną folią stretch pomoże w utrzymaniu tych mebli w czystości w przypadku posiadania małego zwierzęcia, które jeszcze nie jest nauczone czystości.

Zabezpieczona paczka niskim kosztem? Sprawdź cenę czarnej folii stretch!

W naszym sklepie internetowym awih.pl folia stretch czarna dostępna jest w atrakcyjnej cenie, dzięki temu możesz zabezpieczyć swoje paczki niskim kosztem. Rolka o długości nawoju 100 metrów może być Twoja już za 14,38. Natomiast wersja dłuższa ponad dwukrotnie, bo o długości nawoju 220 metrów, za 29,90.

Pomimo niskiej ceny w naszym sklepie można dodatkowo zaoszczędzić na folii stretch czarnej, kupując większe jej ilości. Przykładowo, przy zakupie 25 sztuk rolki o nawoju 100 metrów cena za rolkę spada o niespełna 30 groszy, co daje 13,80 za sztukę! Przy zakupie większych ilości folii stretch cena jest jeszcze niższa! Przy zakupie 145 sztuk cena za rolkę to już 13,52. Na awih.pl większe zakupy się opłacają.

Ponadto na awih.pl oferujemy korzystną opcję dostawy przy większych zakupach. Kupując w naszym sklepie za minimum 250 zł, zyskujesz darmową dostawę zamówionych produktów. Dodatkowo oferujemy 5% rabatu klientom, którzy zapiszą się do naszego newslettera. Subskrypcja najnowszych wiadomości ze sklepu awih.pl to nie tylko 5% rabatu na zakupy! To także ciekawe maile o najnowszych obowiązujących w naszym sklepie promocjach czy informacje dotyczące funkcjonowania naszego sklepu.