Brak w magazynie
6,46 
0,82 

Torby papierowe z uchwytem płaskim

Torba papierowa beżowa
35 x 17 x 24 cm

0,68 

Torby papierowe z uchwytem płaskim

Torba papierowa beżowa 22 x 11 x 31 cm

0,59 
0,65 

Torby papierowe z uchwytem płaskim

Torba papierowa beżowa 26 x 16,5 x 33 cm

0,57 

Torby papierowe z uchwytem skręcanym

Torba papierowa beżowa 31 x 17 x 38 cm

1,00 

Torby papierowe z uchwytem płaskim

Torba papierowa beżowa 32 x 16 x 40 cm 200 szt.

147,60 

Torby papierowe z uchwytem płaskim

Torba papierowa beżowa 32 x 22 x 25 cm

0,65 

Torby papierowe z uchwytem skręcanym

Torba papierowa beżowa 40 x 14 x 40 cm

1,30 
1,51 
0,34 

Torby papierowe

W zależności od rodzaju uchwytu, rozróżniamy torby papierowe z uchwytem skręcanym, torby z uchwytem płaskim oraz torby laminowane (uchwyt sznurkowy bawełniany lub polipropylenowy).

Największą popularnością cieszą się tanie torby z uchwytem płaskim. Wykorzystywane one są w sklepach do pakowania produktów. Dzięki ich wytrzymałości oraz nadrukowanemu logo podkreślają prestiż sklepu i stanowią dodatkową wartość produktu. W naszym sklepie możesz znaleźć różne formaty toreb (także z dużym dnem). Torby występuję w dwóch kolorach beżowym (naturalnym) i białym.

Inną kategorią toreb są torby papierowe z uchwytem skręcanym. W większości wykorzystywane są w firmach  jako torby na katalogi i ulotki. Bardzo ważny jest nadruk na torbach, który sprawia, że torba jest "chodzącą reklamą". Jeszcze do niedawna możliwy był prosty nadruk na torbie. W tej chwili oferujemy druk w pełnym kolorze CMYK i to niezależnie od nakładu toreb. Wybierając torbę w naszym sklepie masz do dyspozycji różne kolory. Możesz łatwo znaleźć torbę stosując filtry wyszukiwania takie jak szerokość, wysokość lub dno.

Najbardziej ekskluzywną wersją toreb są torby laminowane. Wykonywane są w sposób półautomatyczny. Z tego powodu cena tych toreb jest wyższa niż toreb z uchwytem papierowym.  W zamian otrzymujemy torbę w pełni dopasowaną do naszych potrzeb. Mamy do dyspozycji różne sposoby uszlachetnienia (folia matowa lub błyszcząca, Hotstamping). Parametry takie jak papier, kolor uchwytu, format także podlegają wyborowi. Dzięki temu otrzymujemy indywidualne torby reklamowe. 

Wybierz torbę dla swojej firmy.

Jeżeli prowadzisz sklep to dobrym rozwiązaniem będzie torba z uchwytem płaskim. Jest to tania torba na zakupy charakteryzująca się dużą wytrzymałością i pojemnością (torba cateringowa). Masz pewność, że twój klient dostarczy wszystkie zakupy bezpiecznie do domu.  Wykonując dodatkowo nadruk na torbie, zwiększasz swoją szansę na kolejną wizytę klienta. Klient z pewnością zachowa w domu torbę i będzie z niej korzystał oglądając przy okazji twoje logo.
Podsumowując: torba wręczona klientowi to bezpieczeństwo zakupów i reklama.

Jeżeli potrzebujesz torby na katalogi lub gadżety i przewidujesz bardziej masowe wykorzystanie to wybierz torbę papierową z uchwytem skręcanym. Jest ona delikatnie droższa niż torby z uchwytem płaskim. Torby takie wykonane są z grubszego papieru i lepiej odzwierciedlają nadrukowaną grafikę. Przygotuj materiały graficzne i zleć produkcję. Wykonamy bezpłatnie wizualizację. Zaproponujemy kolorowy nadruk na torbie, niech twoje torby wyróżniają się.

Jeżeli twoja firma chce być bardziej prestiżowa to wybierz torby laminowane. W naszym sklepie możesz znaleźć gotowe torby, na których możemy wykonać nadruk logo. W sklepie mamy torby ekskluzywne bez nadruku. Jeżeli chcesz abyśmy wykonali nadruk to wyślij formularz "zapytaj o nadruk".