fbpx

Torby laminowane z nadrukiem przeznaczone są głównie dla klientów którzy chcą wyróżnić swoich kontrahentów. Torba wykonana jest z wysokiej jakości papieru oraz jest dodatkowo uszlachetniona.


Torby papierowe laminowane

Do produkcji toreb wykorzystywany jest najwyższej jakości papier kredowy o zwiększonej wytrzymałości. Uchwyt torby wykonany jest ze sznurka polipropylonowego, który wklejany jest do wnętrza torby razem ze wzmocnieniem. Dzięki temu torba jest wytrzymała. W sklepie możesz znaleźć torby w kolorze białym. Torby laminowane kolorowe możesz także zamówić, ale termin realizacji to minimum 5/7 dni.

Wybierz torbę w zależności od specyfiki działalności.

Torba na wino.

Torby na wino wykonane są w z wysokiej jakości papieru oraz solidnie wykonane. Mają dno wzmocnione tekturką oraz uchwyt ze sznurka syntetycznego (dodatkowo wzmocniony zakładką z tekturką). Torby przeznaczone są do większości butelek na wino i innych alkoholi, również na szampana. Mamy w sprzedaże także torby na kartonik z butelką.

W ofercie mamy gotowe torby w kolorze białym. Na zamówienie możemy wyprodukować torby w innym kolorze oraz wykonać nadruk na torbie.

Torba na odzież.

Duże eleganckie torby papierowe wykonane ze specjalnego papieru i wzmocnione solidną tekturką. Bez problemu zmieścisz w nich koszulę lub garnitur. Torby chętnie wybierane przez butiki odzieżowe. Zwykle klienci zamawiają nadruk na torbach, aby podkreślić ekskluzywność swoich produktów.