fbpx
Brak w magazynie

Opakowania ozdobne


W dzisiejszych czasach człowiek może pozwolić sobie na coraz więcej. W związku z tym już nie liczy się tylko to, co będziemy pakować, ale także opakowanie samo w sobie. Niegdyś prawie każdy stawiał tylko i wyłącznie na praktyczność. Dziś liczy się także estetyka, a produkty, które niosą ze sobą dodatkowe korzyści są jeszcze bardziej cenione przez nabywców. To powoduje, że powstało wiele różnego rodzaju opakowań papierowych, które oferujemy.

W tej kategorii każdy znajdzie coś adekwatnego dla siebie. Dysponujemy bowiem całą gamą opakowań papierowych, które znajdą dla siebie zastosowanie w różnych okolicznościach. W ramach oferty przewidzieliśmy 7 standardowych formatów tychże opakowań, natomiast inne formaty możemy wykonać na zamówienie. Podkreślamy także z całą mocą fakt, iż klient może u nas nabyć opakowania w różnych wariantach kolorystycznych. Istnieje także opcja wykonania nadruku. Cyfrowy jest już dostępny od 1 sztuki, sitodruk od 50 sztuk, natomiast offsetowy od 500 sztuk.

Pudełka papierowe – wytrzymałość i solidność

Pudełka, które oferujemy zostały wykonane w sposób jak najbardziej solidny. To powoduje, że w ręce klienta oddajemy produkt wysoce odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Takie opakowanie może być idealnym opakowaniem na prezent, a jego trwałość powoduje, że może on służyć także innym jako produkt wielokrotnego użytku. Z całą pewnością ochroni on zawartość, którą weń zapakujemy.

Estetyka wykonania dodatkowym plusem

Musimy zwrócić uwagę na to, że pudełka laminowane są produktami wysoce estetycznymi. To powoduje, że każdy może ich używać jako opakowań na prezent. Niezależnie od tego, czy zawartość prezentu będzie tylko droga, czy też drogocenna i ładna – nasze opakowania sprawdzą się idealnie na każdą okazję.

Rozwiązanie tanie i ekologiczne

Nasze opakowania papierowe można u nas zamówić w bardzo przystępnej cenie. Gdyby tego było mało, nasze produkty są w pełni biodegradowalne, dzięki czemu korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.

pan>