fbpx
2,89 
2,89 
Brak w magazynie
1,25 
Brak w magazynie
2,13 
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Ekologiczne - uchwyt skręcany

Torby świąteczne 24 x 11 x 32 cm renifer

2,00 

Ekologiczne - uchwyt skręcany

Torby świąteczne 24 x 11 x 32 cm renifery

1,10 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
2,13 

Torby świąteczne

Torby prezentowe świąteczne i torby ozdobne to niezastąpione elementy, które są pomocne za każdym razem, kiedy wręczamy komuś prezent. Dzięki ładnej ekologicznej torebce prezent nabiera charakteru, a jego wartość wzrasta w oczach obdarowanego. Badania naukowe dowiodły, że ładnie zapakowany upominek wzbudza większe zainteresowanie i cieszy bardziej. Tak więc warto zadbać o niebanalny wygląd opakowania lub też w ogóle o opakowanie. W naszym sklepie oferujemy torby wykonane z ekologicznych materiałów lub torby bardzo prestiżowe wykonane z grubego papieru i zabezpieczone laminatem.

Wyjątkowe święta wymagają szczególnej oprawy. Z myślą o tej szczególnej chwili przygotowaliśmy niezwykłe papierowe torebki świąteczne. Proponujemy je w rozmaitych wzorach, modelach i rozmiarach. Wybierając nasze torby na prezenty świąteczne, nasi klienci mają pewność, że torba będzie mocna i dobrze wykonana.

Torby prezentowe świąteczne laminowane

Oferujemy torby na prezent wykonane z wysokiej jakości surowców. Nasze torebki powstają z wytrzymałego i zwykle zabezpieczonego laminatem papieru.. Dzięki temu torebka wraz z zawartością pozostaje właściwie zabezpieczone. Na uwagę zasługuje również wykonanie torebek. Na każdym etapie produkcji toreb dbamy o wszystkie detale. Zastosowane uchwyty do toreb są zabezpieczone przed rozwiązaniem, a na dnie torby jest specjalna tekturka, która dodatkowo wzmacnia dno. Tak wykonana torebka prezentowa może być wykorzystywana wielokrotnie.

Świąteczne torby od AWIH – oryginalne wzornictwo

Torby na prezenty świąteczne produkowane w naszej firmie wyróżniają ciekawe, przykuwające wzrok nadruki. Powstają w różnych technikach druku, dzięki czemu prezentują się bardzo atrakcyjnie i różnorodnie. W naszym sklepie torby świąteczne mają nadrukowane klasyczne motywy oraz projekty, które uznawane są za nowoczesne. Zobaczymy choinki, bombki, bałwanki, renifery i wiele innych wzorów wspaniale wpisujących się w nastrój świąteczny. Klienci, którzy cenią ekologiczne rozwiązania, mają do wyboru ekologiczne i tanie torby, które poprzez minimalistyczny nadruk znajdują uznanie szczególnie u młodego odbiorcy.

Torebki świąteczne – zastosowanie

Nasze świąteczne torebki świetnie chętnie wybierane są jako opakowanie na prezent dla najbliższych osób, przyjaciół oraz znajomych. Sprawdzają się także jako opakowania na prezenty świąteczne dla pracowników czy kontrahentów w wielu firmach. Dodatkowo, dzięki personalizacji podkreślają prestiż firmy. Bogata gama dostępnych rozmiarów sprawia, że w naszych torbach znajdzie miejsce każdy prezent - nieważne czy to będzie butelka wina czy kalendarz. Także wiele dostępnych motywów świątecznych ułatwi wybór i wykonanie świątecznej torby z logo.