Home » Torby bawełniane na lato

Torby bawełniane – dlaczego są chętnie wykorzystywane w lato?

 

Torba bawełniana. Dlaczego warto ją mieć?

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto przemyśleć zakup porządnej torby bawełnianej. Dlaczego? Czytaj dalej!


Torba bawełniana – zalety

Nasze torby bawełniane wykonane są z najwyższej jakości materiału, który podlega recyklingowi. Jakie jeszcze korzyści wynikają z ich stosowania i co je wyróżnia spośród wielu innych?

Wielokrotne użycie

Wyróżnikiem tego produktu jest przede wszystkim wielokrotne użycie. W przypadku pobrudzenia zawsze można ją wyprać bez obawy o naruszenie kolorów i struktury tkaniny.

 

Torba bawełniana


Wygoda noszenia

Torby plastikowe potrafią bardzo nieprzyjemnie wbijać się w skórę pod naciskiem ciężkich zakupów czy książek. Warto więc postawić na torbę materiałową o wiele przyjemniejszą w dotyku, którą także (dzięki długiemu uchwytowi) założyć można na ramię.

Trwała struktura i wiele formatów

Materiał naszych toreb bawełnianych składa się z surówki bawełnianej (145 g/m2) i drelichu (280-320 g/m2), co czyni je bardzo wytrzymałymi i mocnymi.

Co więcej, istnieje możliwość samodzielnego dostosowania formatu torby, aby mogła spełnić wszelkie oczekiwania!

Torby bawełniane posiadają wiele zalet. Warto mieć przynajmniej kilka w swoim domu, aby przede wszystkim móc łatwo przenosić potrzebne rzeczy, wyglądać stylowo i dbać o środowisko!

Torba bawełniana

 

Jedna torba – wiele zastosowań

Taką torbę wykorzystać można w wielu sytuacjach. Dzięki niej w prosty i bezpieczny sposób przenieść można swoje zakupy spożywcze, materiały na zajęcia dydaktyczne czy do pracy lub do przechowania drugiego śniadania i lunchu.

Stworzona z myślą o ekologii

Torba bawełniana stanowi doskonały, znacznie trwalszy i przede wszystkim przyjazny dla środowiska odpowiednik torby foliowej. Co więcej, po złożeniu zajmuje naprawdę mało miejsca, więc można ją mieć zawsze przy sobie. Dzięki temu uniknie się konieczności kupowania jednorazówek podczas robienia zakupów.

Stylowy, personalizowany wygląd

Torba bawełniana z własnym, niebanalnym wzorem przyciągnie wzrok rodziny czy znajomych. Sprawi, że każdy będzie chciał taką mieć! Personalizowany wzór na torbie można także bardzo skutecznie wykorzystać do promocji swojej marki poprzez umieszczenie na nim logo i chwytliwego sloganu reklamowego. Idealnie sprawdzi się także jako prezent dla najbliższych.

 

Torba z drelichu

Najbardziej popularny format:
38 x 41 cm, długie ucho