Home » Torby cateringowe – dlaczego warto je kupić?

Torby cateringowe – dlaczego warto je kupić?

 

Jesteście właścicielami lokalu gastronomicznego, a może często wyruszacie na duże zakupy? Z pewnością wielokrotnie problemem były niskiej jakości torby, które szybko ulegały zniszczeniu i nie były w stanie utrzymać ciężaru produktów. Wyjątkiem są torby papierowe cateringowe, wyróżniające się sposobem wykonania i uniwersalnym zastosowaniem w wielu branżach.

Innowacyjne właściwości

Wielu zastanawia się, dlaczego warto wybrać torby cateringowe? Przede wszystkim jest to idealny sposób wykorzystywany w gastronomii do przenoszenia zestawów cateringowych czy produktów na wynos (używane nawet do sushi). Niektórzy używają ich również do pakowania artykułów spożywczych, a nawet umieszczania w nich prezentów.

 

Torba cateringowa beżowa

 

Inne zastosowanie

Torby cateringowe, to nie tylko trwałe i wygodne w użyciu produkty, ale także doskonały materiał do promocji własnej firmy gastronomicznej. Wielu właścicieli punktów kulinarnych wykorzystuje nadruk na torbie cateringowej, w postaci logo, nazwy czy adresu kontaktowego. Ma to na celu wytworzenie świadomości i zbudowanie pozytywnego wizerunku marki, która dba o potrzeby swoich klientów.

Jak widać torby papierowe cateringowe są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Wyróżniają się wygodą i są przyjazne środowisku, a za niewielką cenę ułatwią każdemu wykonywanie najtrudniejszych czynności.

 

Torby papierowe cateringowe

 

Budowa

Przede wszystkim, torby odznaczają się lekką i wytrzymałą budową. Szerokie i duże dno pozwala na bezproblemowe ułożenie wszelkiego rodzaju opakowań wykonanych z różnych materiałów. Odpowiednie rozłożenie ciężaru sprawia, że artykuły pozostają nienaruszone.

Za wytrzymałość odpowiada mocny papier kraft, który na tle innych wyrobów papierniczych, charakteryzuje się dużą odpornością na rozciąganie i rozdzieranie. Stworzony z masy celulozowej sprawia, że jest to ekologiczny papier, przyjazny dla środowiska i doskonale nadający się do recyklingu. Ponadto, dzięki nieprzepuszczalności światła, artykuły pozostają świeże przez długi czas.

Aby pakunek był bardziej odporny i wygodny w transporcie, wiele toreb posiada wzmocniony uchwyt. Producenci wykorzystują uchwyt w postaci płaskiej (złożony pięciokrotnie pasek papieru).

 

 

Torby cateringowe

 

Najczęściej wybierane formaty toreb na potrzeby gastronomii:
26 x 16,5 x 33 cm
32 x 22 x 25 cm
35 x 17 x 24 cm